Blue Diamond

Hotel Active SPA

Zlokalizuj hotel

Rezerwacja

Rezerwuj teraz

Zadzwoń

Wykonaj połączenie

Najlepsze SPA w ACTIVE SPA by Bluediamond

Najlepsze SPA w ACTIVE SPA by Bluediamond

Z czym kojarzy się Państwu najlepsze SPA? Z ulgą dla zmęczonego ciała i udręczonego ducha? Z możliwością wzięcia głębokiego oddechu od codzienności? Z komfortem, spokojem i błogim relaksem? 

Dążąc do zaspokojenia wszystkich Państwa potrzeb w naszym hotelu utworzyliśmy bogato wyposażony, nowoczesny kompleks SPA. Warszawa, Kraków, Wrocław, a także inne wielkie polskie miasta dysponują szerokim zapleczem tego typu obiektów, jednak gdy marzy się Państwu naprawdę niezapomniany, wyjątkowy weekend w SPA, warto odwiedzić stolicę Podkarpacia. 

30 minut samolotem z Warszawy do Rzeszowa, a zamiast zgiełku miasta – relaks i odprężenie. Zamiast pośpiechu i stresu – idealna harmonia umysłu i ciała. Zamiast codziennych zmartwień – podroż w krainę przyjemności. Tak właśnie wygląda wizyta w naszym ACTIVE SPA. Nowoczesne, a zarazem przytulne wnętrza sprzyjają wyciszeniu. Szeroki wybór atrakcji dla całej rodziny poprawia samopoczucie i zapewnia zastrzyk pozytywnej energii. 

Żeby wypić ulubionego drinka, nie trzeba nawet wychodzić z basenu... 

Dlaczego jeszcze warto wybrać się do naszego obiektu, by przeżyć w nim weekend w SPA?

Bo ACTIVE SPA by Bluediamond to być może najlepsze SPA, w którym będziecie Państwo spędzać wolny czas. 

Jego sercem jest designerska Strefa Relaksu, w której na Gości czeka między innymi basen z atrakcjami wodnymi i wbudowanym drink barem, kompleks 4 saun i łaźni, strefa schładzania oraz nastrojowe tepidarium z podgrzewanymi leżakami. Dla tych, którzy zawsze lubią być w formie, przygotowaliśmy profesjonalną siłownię, a sąsiadujący z hotelem kompleks sportowy usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych miłośników aktywnego trybu życia. 

Wiemy również, jak istotna jest dla nas wszystkich uroda. Dlatego w naszych gabinetach SPA proponujemy blisko 100 różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, kompleksowych rytuałów oraz specjalistycznych kuracji wyszczuplających i ujędrniających z wykorzystaniem najnowszego sprzętu Hi-Tech. Znajdzie się również coś specjalnego dla Panów. Wszystkich bez wyjątku zapraszamy natomiast do skorzystania z bogatej oferty masaży – klasycznych, relaksacyjnych, sportowych lub zainspirowanych wielowiekowymi tradycjami z najdalszych zakątków globu. Weekend w SPA hotelu Blue Diamond to propozycja dla osób przemęczonych i zapracowanych, które chciałyby w atmosferze relaksu i spokoju zregenerować swoje ciało i duszę, w tym poprzez skorzystanie z naszych saun i łaźni. 

Wielkomiejski szum, natłok wrażeń, niekończący się wyścig... Z pewnością nie takie powinno być doskonałe SPA. Warszawa i inne wielkie miasta obfitują w obiekty tego rodzaju, jednak my możemy zaproponować Państwu coś absolutnie wyjątkowego – ciszę, niepowtarzalny klimat, urokliwe widoki przy jednoczesnej bliskości do centrum Rzeszowa (10 minut jazdy samochodem). 

SPA Warszawa?

A może tym razem SPA Rzeszów?

Zdecydujcie Państwo sami.

Zapraszamy. 

Hotel Blue Diamond Active SPA
Rzeszów - Nowa Wieś 414
tel. 17 77 22 688
spa@bluediamondhotel.pl

Dokument rocznej zbiorczej oceny jakości wody

JAKOŚĆ WODY ZDATNA DO KĄPIELI

POZNAJ NASZE WYJĄTKOWE PAKIETY SPA