Blue Diamond

Hotel Active SPA

Zlokalizuj hotel

Rezerwacja

Rezerwuj teraz

Zadzwoń

Wykonaj połączenie

WESELA

fi

WESELA

OFERTA WESELNA

Jeśli wesele to tylko w Blue Diamond Hotel Active SPA **** w Rzeszowie

    Gdy dwoje ludzi darzy się nawzajem uczuciem, przeważnie prędzej czy później okazuje się, że czują się gotowi na przeżycie uroczystości, jakimi są śluby i wesela. Rzeszów jest miastem dużym, ale nie wielkomiejskim; niezwykle urokliwym, choć jeszcze nie przereklamowanym. Warto rozważyć zorganizowanie w nim swojego wesela bez względu na to, czy jesteście Państwo rodowymi Rzeszowianami, czy też nie.

    Jeśli na miejsce swojego przyjęcia weselnego zdecydowali się Państwo wybrać właśnie stolicę Podkarpacia, którą jest przepiękny Rzeszów, stoją Państwo przed kolejnym trudnym wyborem – wyborem weselnego obiektu. Idealna sala weselna powinna zachwycać niepowtarzalną atmosferą, która od razu udzieli się Gościom i przyprawi ich o dobry nastrój. Najważniejsze jest jednak, by tego wyjątkowego dnia doskonale czuły się osoby grające pierwsze skrzypce – Pani Młoda i Pan Młody. Uroczystość zaślubin, a także następujące tuż po nich wesele, są bowiem jednymi z najbardziej doniosłych momentów w ich życiu, które chcieliby zapamiętać na zawsze i z niesłabnącym sentymentem opowiadać o nich swoim dzieciom i wnukom.

Będzie dla nas zaszczytem, gdy zdecydują się Państwo na Blue Diamond Hotel Active SPA **** jako miejsce organizacji swojego wesela. Rzeszów, Kraków, Wrocław lub mniejsze miasta               i miejscowości – bez względu na to, gdzie na co dzień mieszkacie - zaufajcie naszemu długoletniemu doświadczeniu i pozwólcie nam stworzyć magiczny klimat tego wyjątkowego dnia.

          Naszymi zaletami są przede wszystkim:

  • eleganckie wnętrza w nowoczesnym stylu,
  • wyszukane menu autorstwa wielokrotnie nagradzanych mistrzów sztuki kulinarnej,
  • dogodna lokalizacja w Rzeszowie,
  • możliwość skorzystania z komfortowych pokoi hotelowych celem zapewniania noclegu Gościom,
  • dostępna w hotelu strefa ACTIVE SPA, w której można zregenerować siły po doskonałym weselu. 

Nie każde wesele musi być takie samo! Nasz personel poczyni wszelkie starania, by spełnić Państwa indywidualne marzenia odnośnie tej wyjątkowej uroczystości. Chętnie podejmiemy się realizacji nawet najbardziej oryginalnych pomysłów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą weselną, a następnie uzgodnienia wszystkich szczegółów.
 

przyjęcia okolicznościowe

Co roku Hotel Blue Diamond Active SPA**** obsługuje kilkaset imprez zarówno na terenie samego obiektu jak i województwa podkarpackiego. Hotel Blue Diamond Active SPA**** to renomowana marka na rynku imprez bankietowych i cateringowych.

Specjalnie dla Państwa z tej okazji przygotowaliśmy ofertę na przyjęcia okolicznościowe, która jest do pobrania:

 

 

Kierownik ds. gastronomii:
Monika Cisek
tel. +48 535 996 632
e-mail: m.cisek@bluediamondhotel.pl

 

Kilka propozycji związanych z ustawieniem sal: