Blue Diamond

Hotel Active SPA

Zlokalizuj hotel

Rezerwacja

Rezerwuj teraz

Zadzwoń

Wykonaj połączenie

RESTAURACJA SIMPLE

RESTAURACJA SIMPLE

W Rzeszowie głód zaspokoić można w wielu restauracjach. Sztuka kulinarna to jednak coś więcej niż kwestia smaku – to uczta dla wszystkich zmysłów. Taka dewiza przyświeca Szefowi Kuchni Restauracji SIMPLE. Jego doświadczenie i kreatywność zaowocowały wieloma prestiżowymi wyróżnieniami, a zamiłowanie do kulinarnych podróży oraz przekraczania ustalonych granic każdego dnia zapewnia Gościom nowe doznania. Nie tylko smakowe. 

Niezwykle istotną rolę odgrywa bowiem oryginalna, awangardowa prezentacja potraw, zaś w autorskim menu nowoczesny styl i zaskakujące inspiracje spod znaku kuchni fusion spotykają się z odkrywaną wciąż na nowo regionalną, podkarpacką tradycją. Wiele restauracji w Rzeszowie zdaje się zapominać o tutejszym bogactwie kulinarnym, z którego czerpanie pozwala nam zaspokajać gusta nawet najbardziej wybrednych smakoszy. 

Naszą chlubą jest ponadto doskonała wołowina rasy Galloway, której nie można spróbować w żadnej innej restauracji w Rzeszowie. Proponujemy również bogaty i różnorodny wybór win z całego świata, w tym rzadkie wina regionalne. Wszystkie dania przyrządzane są na bazie świeżych, sezonowych składników najwyższej jakości. Wypieki, w tym różne rodzaje pieczywa, pochodzą natomiast z naszej własnej piekarni. 

Nowoczesne, dwupoziomowe wnętrze naszej restauracji posiada niepowtarzalny klimat i znakomicie nadaje się do organizacji spotkań firmowych, uroczystości rodzinnych lub bankietów. 

Ponadto, dla wszystkich poszukujących nowych inspiracji regularnie organizujemy warsztaty kulinarne oraz pokazy Live Cooking. 

Zachęcamy Państwa, abyście spędzając wolne chwile w stolicy Podkarpacia, przekonali się, jak wyśmienite dania serwuje nasza restauracja. Rzeszów jest miastem, do którego chętnie przyjeżdżają turyści z różnych zakątków Polski i smakują regionalnych potraw. Te przyrządzane przez naszych kucharzy są naprawdę wyjątkowe. Przygotowywane są z pasją przez prawdziwych mistrzów kuchni – nietuzinkowych, wybitnych artystów i zarazem estetów. 

Restauracja SIMPLE w Rzeszowie to miejsce, do którego zapragniesz powracać.  

Zapraszamy.